Přední evropský
zpracovatel
elektroodpadu
od roku 2009

Zjistit více!

Služby

Kariéra

Certifikáty

Napsali o nás

O nás

Jsme předním zpracovatelem elektroodpadu v České republice na Slovensku i v Polsku. Pro výrobce a prodejce elektrozařízení, kolektivní sběrné systémy a další průmyslová odvětví přinášíme jednoduché a nákladově efektivní řešení na zpracování elektroodpadu.

ENVIROPOL je spolehlivým partnerem ve všech oblastech nakládání s elektroodpadem od servisních služeb a poradenství v odpadovém hospodářství, přes zpracování EEZ až k obchodu s kovy a separovanými odpady.

V roce 2011 jsme v Jihlavě spustili technologicky nejmodernější závod na zpracování elektroodpadu v Evropě. V současné době dokážeme díky inovacím a vlastnímu vývoji efektivně využít až 95 % vysloužilého elektra.

50 000 tun
Roční kapacita zpracování je 50 000 tun elektroodpadu.
95 %
Moderním zpracováním umíme využít až 95 % vysloužilých spotřebičů.
10 let
Enviropol oslavil v roce 2021 desetileté výročí otevření Jihlavského závodu.
Weeelabex

WEEELABEX

ENVIROPOL je držitelem mezinárodně uznávané certifikace WEEELABEX, která dokládá bezpečnější nakládání s nebezpečnými látkami a zároveň efektivnější recyklaci starého elektrozařízení.

Cílem normy je separovat materiály do jejich nejčistější formy, která je vhodná k dalšímu využití ve výrobě.

   

Aktuality

9. 5. 2022

ENVIROPOL SE ÚČASTNÍ VELETRHU IFAT V MNICHOVĚ!

V termínu 30.5. – 3.6.2022 se účastníme veletrhu IFAT – významný světový veletrh zaměřený na odpadové hospodářství, vodu a recyklaci, který se koná v Mnichově. Přijďte nás navštívit na náš výstavní stánek č.104 v hale B4, těšíme se na osobní setkání! Více informací o veletrhu IFAT najdete zde: https://ifat.de/en/

1. 4. 2022

Na stadionu se bude konat Den s Enviropolem

Koncert kapely MIG 21, nadupaná gastro zóna, dětská show Madagaskar, herní zóny s Hotwheels nebo Barbie, fotbalová školička pro děti nebo VIP fotbalový zápas osobností. To jsou hlavní trháky Dne s Enviropolem, který se odehraje v neděli 22. května na stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Den s Enviropolem je zkrátka zábava nejen pro celou rodinu […]

15. 3. 2022

Enviropol nabízí práci ukrajinským spoluobčanům

Jihlavský závod Enviropol hledá své zaměstnance i v řadách ukrajinských spoluobčanů. V nabídce jsou volné pracovní pozice jako je zlatokop či víkendový jezdec. Více informací naleznete v sekci kariéra/výpis volných pozic.  

10. 1. 2022

Inovace pomáhají chránit životní prostředí

Čistírna odpadních vod v hodnotě tří milionů korun, to je další příspěvek naší firmy k tomu, aby v krajském městě Vysočiny nedocházelo ke znečištění životního prostředí. Díky nové čistírně zachytíme i ty nejmenší částice, které vznikají při recyklaci elektroodpadu. I při manuálně ekologickém zpracování elektrospotřebičů bude vždy existovat jemný kal, který se podobá černé homogenní […]

IFAT