Přední evropský
zpracovatel
elektroodpadu
od roku 2009

Zjistit více!

Služby

Kariéra

Certifikáty

Napsali o nás

O nás

Jsme předním zpracovatelem elektroodpadu v České republice na Slovensku i v Polsku. Pro výrobce a prodejce elektrozařízení, kolektivní sběrné systémy a další průmyslová odvětví přinášíme jednoduché a nákladově efektivní řešení na zpracování elektroodpadu.

ENVIROPOL je spolehlivým partnerem ve všech oblastech nakládání s elektroodpadem od servisních služeb a poradenství v odpadovém hospodářství, přes zpracování EEZ až k obchodu s kovy a separovanými odpady.

V roce 2013 jsme v Jihlavě spustili technologicky nejmodernější závod na zpracování elektroodpadu v Evropě. V současné době dokážeme díky inovacím a vlastnímu vývoji efektivně využít až 95 % vysloužilého elektra.

50 000 tun
Roční kapacita zpracování je 50 000 tun elektroodpadu.
95 %
Moderním zpracováním umíme využít až 95 % vysloužilých spotřebičů.
8 let
Enviropol oslavil v roce 2021 osmileté výročí otevření Jihlavského závodu.
Weeelabex

WEEELABEX

ENVIROPOL je držitelem mezinárodně uznávané certifikace WEEELABEX, která dokládá bezpečnější nakládání s nebezpečnými látkami a zároveň efektivnější recyklaci starého elektrozařízení.

Cílem normy je separovat materiály do jejich nejčistější formy, která je vhodná k dalšímu využití ve výrobě.

   

Aktuality

23. 5. 2023

Enviropol součástí Landscape festivalu

Landscape festival, to je festival, který mění jihlavské ulice. Jeho součástí se už brzy stane i Enviropol, který umělcům dodá materiál pro vytvoření netradiční sochy. Propojí tak témata recyklace, umění a veřejného prostoru. Landscape festival se v Jihlavě uskuteční od začátku června až do konce září. Více informací o festivalu najdete tady.

7. 4. 2023

Enviropol ocenil sportovní výzvu

Jihlavský vášnivý sportovec Jiří Racek zvládl za tuto sezónu zdolat výzvu 3 000 nalyžovaných kilometrů. Z toho více než polovinu kilometrů Jiří Racek nalyžoval na běžkařském okruhu v jihlavském sportovně-relaxačním areálu Český mlýn, jehož byl Enviropol hlavním partnerem. Poslední kilometry z této obrovské porce stihl sportovec nalyžovat ještě 6. dubna na 240 metrovém okruhu umělého […]

15. 3. 2023

Závody na běžkách v Českém mlýně

V polovině března se uskutečnil závod Jihlava Team Sprint na technickém sněhu ve volnočasovém areálu Český mlýn. Enviropol se díky letošní celosezónní podpoře tohoto běžkařského okruhu stal hlavním partnerem akce. Závody lyžařských štafet pracovních kolektivů či přátelských nebo rodinných týmů se jely na devět bezmála osmisetmetrových okruhů klasickou technikou. Týmy mohly mít maximálně devět členů, […]

6. 3. 2023

Běžkařský okruh se stále těší velké oblibě

I na začátku března se běžkařský okruh v jihlavském areálu Český mlýn, jehož je Enviropol hlavním partnerem, těší velké oblibě sportovců. Podmínky pro lyžování jsou stále skvělé. Podívat se můžete na on-line kameru nebo také na sestřih závodu, který se i díky našemu sponzoringu mohl přímo v centru krajského města konat. https://kamery.lyzarskejihlavsko.cz/webkamera_amfiteatr/