Přední evropský
zpracovatel
elektroodpadu
od roku 2009

Zjistit více!

Služby

Kariéra

Certifikáty

Napsali o nás

O nás

Jsme předním zpracovatelem elektroodpadu v České republice na Slovensku i v Polsku. Pro výrobce a prodejce elektrozařízení, kolektivní sběrné systémy a další průmyslová odvětví přinášíme jednoduché a nákladově efektivní řešení na zpracování elektroodpadu.

ENVIROPOL je spolehlivým partnerem ve všech oblastech nakládání s elektroodpadem od servisních služeb a poradenství v odpadovém hospodářství, přes zpracování EEZ až k obchodu s kovy a separovanými odpady.

V roce 2013 jsme v Jihlavě spustili technologicky nejmodernější závod na zpracování elektroodpadu v Evropě. V současné době dokážeme díky inovacím a vlastnímu vývoji efektivně využít až 95 % vysloužilého elektra.

50 000 tun
Roční kapacita zpracování je 50 000 tun elektroodpadu.
95 %
Moderním zpracováním umíme využít až 95 % vysloužilých spotřebičů.
10 let
Enviropol oslavil v roce 2023 desetileté výročí otevření Jihlavského závodu.
Weeelabex

WEEELABEX

ENVIROPOL je držitelem mezinárodně uznávané certifikace WEEELABEX, která dokládá bezpečnější nakládání s nebezpečnými látkami a zároveň efektivnější recyklaci starého elektrozařízení.

Cílem normy je separovat materiály do jejich nejčistější formy, která je vhodná k dalšímu využití ve výrobě.

   

Aktuality

21. 9. 2023

Areál Enviropolu pohledem z dronu

Přinášíme vám nevšední pohled z dronu do našeho závodu. Podívejte se, jak to vypadá ve firmě, kde se recykluje drobné vysloužilé elektrozařízení.

19. 9. 2023

Běh pro zoo se vydařil

Enviropol se o uplynulém víkendu stal součástí podařené akce Běh pro Zoo Jihlava 2023. Děkujeme organizátorům za partnerství a všem malým i velkým účastníkům.

11. 9. 2023

Enviropol partnerem Běhu pro zoo

Enviropol se stal partnerem akce Běh pro zoo Jihlava 2023. Druhý ročník tohoto charitativního běhu pro podporu zvířat z jihlavské zoo se uskuteční v sobotu 16. září. Dětská trať je dlouhá 500 metrů, amatérská 3 kilometry. Část trati vede přímo jihlavskou zoologickou zahradou. Více informací najdete tady.

1. 9. 2023

Sochaři použili vysloužilé sekačky

Sochaři Benedikt Tolar a Daniel Doležal vytvořili díky partnerství Enviropolu sochu pro jihavský Landscape festival. Pro svoji tvorbu si v Enviropolu vybrali vysloužilé sekačky, ze kterých na sídlišti Březinova postavili sochu s názvem Senna. Socha bude k vidění v krajském městě Vysočiny do konce září, kdy končí i celý Landscape festival.