Jihlavská firma Enviropol je lákavým zaměstnavatelem

26. 7. 2022

Desítky nových zaměstnanců, kteří se chtějí podílet na recyklaci a ochraně životního prostředí, přijala za první pololetí tohoto roku jihlavská firma Enviropol. Ta je největší zpracovatelskou firmou drobného elektroodpadu ve střední Evropě.

„Jak poslední roky ukazují, náš obor se stává stále více trendy. Lidé se zajímají o životní prostředí a cirkulární ekonomiku, což nás velice těší. Je to zároveň jediná cesta k trvalé udržitelnosti.” vyjádřila se HR manažerka Jitka Třísková. Mezi desítkami nových zaměstnanců nalezneme pozice jako team leader linky zpracování, provozní elektrikář, specialista skladu, manažer nákupu, technolog výroby, třídič na páse nebo specialista testování a přípravy vzorků. Nabídka zaměstnání je tedy opravdu široká.

Firma Enviropol nabízí svým zaměstnancům možnost kariérního růstu, zaměstnanecké benefity, jistotu a zázemí silné společnosti a na evropské poměry unikátní a moderní technologie včetně samotné recyklační linky.
V nabídce zájemci naleznou práci na plný úvazek, ale také různé druhy směnnosti za nadstandardní mzdové ohodnocení. Enviropol nabízí i další benefity jako je program cafeterie Benefit Plus, prémie a příplatky nad rámec základní mzdy, stravovací paušál, firemní akce, permanentky na fotbalový klub FC Vysočina nebo permanentky do Zoo Jihlava. Více informací o jednotlivých pozicích najdete na www.enviropol.cz v sekci keriéra.