Přední evropský
zpracovatel
elektroodpadu
od roku 2009

Zjistit více!

Služby

Kariéra

Certifikáty

Napsali o nás

O nás

Jsme předním zpracovatelem elektroodpadu v České republice na Slovensku i v Polsku. Pro výrobce a prodejce elektrozařízení, kolektivní sběrné systémy a další průmyslová odvětví přinášíme jednoduché a nákladově efektivní řešení na zpracování elektroodpadu.

ENVIROPOL je spolehlivým partnerem ve všech oblastech nakládání s elektroodpadem od servisních služeb a poradenství v odpadovém hospodářství, přes zpracování EEZ až k obchodu s kovy a separovanými odpady.

V roce 2013 jsme v Jihlavě spustili technologicky nejmodernější závod na zpracování elektroodpadu v Evropě. V současné době dokážeme díky inovacím a vlastnímu vývoji efektivně využít až 95 % vysloužilého elektra.

50 000 tun
Roční kapacita zpracování je 50 000 tun elektroodpadu.
95 %
Moderním zpracováním umíme využít až 95 % vysloužilých spotřebičů.
8 let
Enviropol oslavil v roce 2021 osmileté výročí otevření Jihlavského závodu.
Weeelabex

WEEELABEX

ENVIROPOL je držitelem mezinárodně uznávané certifikace WEEELABEX, která dokládá bezpečnější nakládání s nebezpečnými látkami a zároveň efektivnější recyklaci starého elektrozařízení.

Cílem normy je separovat materiály do jejich nejčistější formy, která je vhodná k dalšímu využití ve výrobě.

   

Aktuality

25. 1. 2023

Fotogalerie exkurzí v Enviropolu

Podívejte se, jak v Enviropolu probíhají exkurze mateřských a základních škol z celé republiky. Děti, obzvláště ty mladší, nejvíce zajímají pytle s jednotlivými frakcemi vysloužilého elektrozařízení. Zkoumají, zda se jedná o měď, železo nebo hliník. Pokud máte zájem i vy podívat se, jak taková recyklace vypadá, ozvěte se nám, rádi vám závod v rámci osvěty […]

22. 12. 2022

Enviropol hrdým partnerem běžkařského okruhu!

Enviropol se v předvánočním čase stal hrdým partnerem jihlavského běžkařského okruhu v areálu Českého mlýna. „Tento běžkařský okruh se v Jihlavě těší velké popularitě a my jsme rádi, že jako partneři můžeme být jeho součástí,“ řekla manažerka Enviropolu Martina Palicová. „Jsem rád, že se nám podařilo, podobně jako loni, otevřít areál ještě před Vánocemi. Věřím, […]

20. 12. 2022

PF 2023

Enviropol přeje všem svým zaměstnancům a partnerům příjemný vánoční čas strávený v kruhu nejbližších. A pokud dostanete pod stromeček nové elektrozařízení, vzpomeňte si, kam putuje to staré. Veselé Vánoce Vám přeje Enviropol, přední zpracovatel elektroodpadu!

30. 11. 2022

Recyklohraní v Enviropolu je v plném proudu

Stovky žáků a žaček nejenom vysočinských základních a středních škol už v uplynulých měsících navštívili jihlavský závod Enviropol a dozvěděli se tak, jak funguje recyklace vysloužilého drobného elektrozařízení. Enviropol je totiž aktivní součástí Recyklohraní, což je program, který vznikl v září roku 2008 se záměrem podpořit environmentální výchovu v mateřských, základních a středních školách v […]