21. 9. 2023

Areál Enviropolu pohledem z dronu

Přinášíme vám nevšední pohled z dronu do našeho závodu. Podívejte se, jak to vypadá ve firmě, kde se recykluje drobné vysloužilé elektrozařízení.

Zjistit více!
19. 9. 2023

Běh pro zoo se vydařil

Enviropol se o uplynulém víkendu stal součástí podařené akce Běh pro Zoo Jihlava 2023. Děkujeme organizátorům za partnerství a všem malým i velkým účastníkům.

Zjistit více!
11. 9. 2023

Enviropol partnerem Běhu pro zoo

Enviropol se stal partnerem akce Běh pro zoo Jihlava 2023. Druhý ročník tohoto charitativního běhu pro podporu zvířat z jihlavské zoo se uskuteční v sobotu 16. září. Dětská trať je dlouhá 500 metrů, amatérská 3 kilometry. Část trati vede přímo jihlavskou zoologickou zahradou. Více informací najdete tady.

Zjistit více!
1. 9. 2023

Sochaři použili vysloužilé sekačky

Sochaři Benedikt Tolar a Daniel Doležal vytvořili díky partnerství Enviropolu sochu pro jihavský Landscape festival. Pro svoji tvorbu si v Enviropolu vybrali vysloužilé sekačky, ze kterých na sídlišti Březinova postavili sochu s názvem Senna. Socha bude k vidění v krajském městě Vysočiny do konce září, kdy končí i celý Landscape festival.

Zjistit více!
3. 8. 2023

Tisíc žáků na exkurzích v Enviropolu

Už přes tisíc žáků a žákyň ze základních a středních škol z celé České republiky navštívilo od Nového roku nejen v rámci školního Recyklačního programu Recyklohraní závod Enviropol. Naše exkurze žákům přímo v provozu přibližují, co se stane s jejich rozbitým mobilem, či tabletem a proč je dobré vhodit je do červeného kontejneru. Další exkurze […]

Zjistit více!
28. 6. 2023

Pozdrav z E-WASTE WORLD CONFERENCE & EXPO 2023

Enviropol se účastní E-WASTE WORLD CONFERENCE & EXPO 2023 ve Frankfurtu! Přijďte navštívit náš stánek číslo 308.

Zjistit více!
15. 6. 2023

Enviropol slaví výročí deset let. Stavba závodu byla revoluce v recyklaci elektroodpadu

Výstavba Enviropolu jako revoluce ve zpracování drobného vysloužilého elektrozařízení ve střední Evropě. Tak lze během uplynulých deseti let provozu hodnotit vznik závodu Enviropol v jihlavské průmyslové zóně. „Enviropol slaví deset let a my můžeme s hrdostí říci, že z pohledu pracovního prostředí, technického vybavení provozu, množství zpracovaného elektroodpadu a kvality výstupů jde opravdu o revoluci […]

Zjistit více!
5. 6. 2023

Den dětí v obci Červený Hrádek

V Červeném Hrádku se o uplynulém víkendu konal dětský den. Jako hlavní téma si organizátoři zvolili různé druhy povolání, proto se i firma Enviropol zapojila do připravených aktivit a přiblížila dětem, co to znamená recyklace drobného vysloužilého elektrozařízení. Radost udělaly dětem i drobné dárky.

Zjistit více!
2. 6. 2023

Hasiči z Jihlavy na třetím místě

Ve čtvrtek 1. června 2023 se ve sportovním areálu v obci Bransouze uskutečnil Přebor Hasičského záchranného sboru České republiky v nohejbalu dvojic. Do soutěžního klání se zapojilo 15 soutěžních dvojic z řad profesionálních hasičů. Utkání probíhala souběžně na dvou kurtech. Bylo nám potěšením, že firma Enviropol mohla hasiče podpořit i v této aktivitě. Osm nejlepších týmu postoupilo do vyřazovacích […]

Zjistit více!
23. 5. 2023

Enviropol součástí Landscape festivalu

Landscape festival, to je festival, který mění jihlavské ulice. Jeho součástí se už brzy stane i Enviropol, který umělcům dodá materiál pro vytvoření netradiční sochy. Propojí tak témata recyklace, umění a veřejného prostoru. Landscape festival se v Jihlavě uskuteční od začátku června až do konce září. Více informací o festivalu najdete tady.

Zjistit více!