O nás

Společnost ENVIROPOL byla založena v roce 2009 se zaměřením na ruční demontáž.

Díky tvrdé práci a nadšení se zakladatelům společnosti podařilo proměnit své skromné začátky ve středně velkou českou společnost s mezinárodním dosahem.

V roce 2013 společnost vybudovala moderní linku na zpracování malých domácích elektronických spotřebičů a časem se stala profesionálním dodavatelem služeb v oblasti recyklace. Rozsah našich služeb se rozrostl, od poskytování servisních a opravárenských služeb a poradenství až po zpracování elektroodpadu, přes kovy a prodej tříděného odpadu.

Naši zaměstnanci pracují na specifických řešeních, abychom mohli pokaždé zajistit efektivní a bezproblémový průběh projektu. Naše filozofie je postavena na spojení potřeb zákazníka s individuálním a spolehlivým servisem. Výsledkem jsou dlouhodobé a důvěryhodné obchodní vztahy s našimi klienty.

 

Ochrana oznamovatele

Společnost ENVIROPOL s.r.o. zřídila v souladu se zákonem č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně oznamovatelů“) tzv. vnitřní oznamovací systém. Vnitřní oznamovací systém slouží k oznamování protiprávního jednání.

Více informací zde.